Veebilehtede edendamine

Edendamine on vajalik igale kodulehele, kui soovida olla edukas – just need meetmed aitavad teil edendada oma kodulehe populaarsust internetis, luua ettevõtte imagot ja kliente ligi meelitada.
Parima tulemuse saamiseks läheneme me kodulehe edendamisele kompleksselt ja integreerime külastajate saamiseks erinevaid võimalusi.
Tellides kodulehe edendamise meilt saate unikaalse pakkumise! Me ei piirdu lehe edendamiseks soovituste nimekirja koostamisega, vaid töötame välja ja arendame kodulehte seniste käitumuslike tegurite ja suhtluse aspektist.

Kui palju maksab edendamine

Kodulehe edendamisega on vaja tingimata tegeleda, kuid selle maksumus võib olla üsna erinev.

Tellides veebilehe arendamine meilt, on WordPressi või YII minimaalne seesmine optimeeritus ja juhtfailide (robots.txt ja sitemap.xml) loomine juba hinna sees. Kuid see ei tee teie lehte otsingumootoritele nähtavamaks, teeb selle vaid õigesti vormistatuks ja leitavaks. Selleks, et edendada lehte teie jaoks huvipakkuvatele päringutele nähtavaks, tuleb teostada juba olemasolevate saitide audit ja optimeerida kodulehed alates esilehest. Sel juhul sõltub edendatava kodulehe hind nii portaali mahust kui ka ettevõtte tööprofiilist.

Valige sobiv tüüp

  • Kontekstuaalne reklaam (kontekst)

    Esimesed külastajad 2 päeva pärast
  • Google Adwordsi reklaamikampaaniate loomine ja hooldamine, suunatud reklaam Facebookis. Kiire alustamine, tasu on klikipõhine.

  • Küsi hinda
  • Otsingumootoritele optimeerimine (SEO)

    Külastajate hulga suurenemine 3-9 kuu pärast
  • Kodulehe edendamine otsingumootorite TOP10 sekka. Kontekstist strateegiliselt märksa huvitavam ja külastajate arvestuses odavam.

  • Küsi hinda